marți, noiembrie 29Bine ați venit! | Site-ul oficial al Școlii "Gheorghe Lazăr" Corbu

ȘCOALA GIMNAZIALĂ
"GHEORGHE LAZĂR"

Corbu, Constanța

ȘCOALA GIMNAZIALĂ
"GHEORGHE LAZĂR"

Corbu, Constanța

ȘCOALA GIMNAZIALĂ
"GHEORGHE LAZĂR"

Corbu, Constanța

previous arrow
next arrow
Slider

Personal

RESURSE  UMANE  –  PERSONAL  DIDACTIC
STRUCTURA “GHEORGHE LAZĂR”
2019 – 2020

ÎNVĂȚĂTORI

  • Clasa Pregătitoare GĂLBINAȘU Gheorghița, titular, grad I, vechime 30ani
  • Clasa I  – CURTEANU Loredana,titular, grad I, vechime 22 ani
  • Clasa II A – RISTEA Anișoara, titular, grad I, vechime 31 ani
  • Clasa II B – AVERIANOV Cristina, suplinitor calificat, debutant, vechime 4 ani
  • Clasa a III-a A – SÂRBU Cătălin, titular, grad II, vechime 6 ani
  • Clasa aIII-a B – MANOLACHE Dumitra, , titular, grad II, vechime 15 ani
  • Clasa a IV-a A – BADEA Elena, titular, grad I, vechime 22 ani
  • Clasa a IV -a B – COJOCARU Maria,titular, grad II, vechime 42 ani

 

DIRIGINȚI

  • Clasa a V-a A – PETRESCU Maria-Steliana – limba franceză, titular, grad II, vechime 12 ani
  • Clasa aV-a B – MARIN Dorina – limba engleză, titular, grad II, vechime 11 ani
  • Clasa a VI-aA –ALEXE Dalia Daniela-geografie, titular, gradul I, vechime 12 ani
  • Clasa a VI-a B – VARVARA Daniela Maria- limba română, titular, grad I, vechime 24 ani
  • Clasa aVII-a  A – ENOAE Elena-chimie-fizică, gradul I, vechime 19 ani
  • Clasa aVII-a B – JURAVLE Anca-Silvia – biologie, titular, grad I, vechime 19 ani
  • Clasa a VIII-a A – MOCANU Cornelia – matematică, titular, grad II, 15 ani
  • Clasa aVIII-a B – GRECU Carmen – limba română, titular, grad I, vechime 15 ani

 

PROFESORI

  • CIOCĂNEL Cristina – religie, titular, grad I, dr., vechime 20 ani
  • VĂDUVA Alina Otilia – cultură civică, titular, grad definitivat, vechime 6 ani
  • BICĂ Silvia – educație tehnologică, titular, grad I, vechime 27 ani
  • CATARGIU Cătălin – ed. plastică, suplinitor calificat, grad definitivat, vechime 5 ani
  • HRISCU-POPESCU Camelia – ed. muzicală, suplinitor calificat, grad definitivat, vechime 3 ani
  • MANEA Adrian-Dragoș – educație fizică, suplinitor calificat, grad definitivat, vechime 6 ani
  • DIACONESCU Robert Andrei, ed. fizică, suplinitor calificat, grad debutant
  • CIUBOTARU Alexandru, fizică, pensionar, grad I, vechime 47 ani
  • CRAIU Corina Laura, religie, plata cu ora, grad II, vechime 11 ani
  • CHELARU Mihaela – educație tehnologică, suplinitor, grad I, vechime 24 ani

RESURSE  UMANE  –  PERSONAL  DIDACTIC
STRUCTURA “VASILE ALECSANDRI”
2019 – 2020

ÎNVĂȚĂTORI

  • Clasa Pregătitoare – STOIAN Andreea Denisa, suplinitor calificat, grad debutant
  • Clasa I + Clasa a II-a – ROȘOAGĂ Raluca, suplinitor calificat, grad definitivat, vechime 7 ani
  • Clasa a III-a – MOGOȘ Georgiana, titular, grad I, vechime 23 ani
  • Clasa a IV-a – MUNTEANU Georgiana – titular, grad II, vechime 16 ani

 

DIRIGINȚI

  • Clasa a V-a – COTEȚ Liviu Tell, istorie, titular, grad definitivat, vechime 23 ani
  • Clasa a VI-a – OPREA Virgil Bogdan, matematică, titular, grad I, vechime 16 ani
  • Clasa aVII-a – ALI Ieasemen, limba franceză/limba engleză/titular, grad definitivat, vechime 7 ani
  • Clasa a VIII-a – IFRIM Alina, limba română, titular, grad I, vechime 17 ani

 

PROFESORI

  • VĂDUVA Alina Otilia – cultură civică, titular, grad definitivat, vechime 6 ani
  • CATRINA Melania, religie, titular, grad definitivat, vechime 13 ani
  • CATARGIU Cătălin – ed. plastică, suplinitor calificat, grad definitivat, vechime 5 ani
  • HRISCU-POPESCU Camelia – ed. muzicală, suplinitor calificat, grad definitivat, vechime 3 ani
  • DIACONESCU Robert Andrei, ed. fizică, suplinitor calificat, grad debutant
  • CIUBOTARU Alexandru, fizică, pensionar, grad I, vechime 47 ani
  • PAVEL George, ed.fizică, plata cu ora, definitivat, vechime 9 ani
  • ALEXE Dalia Daniela-geografie, titular, gradul I, vechime 12 ani
  • ENOAE Elena-chimie-fizică, gradul I, vechime 19 ani
  • JURAVLE Anca-Silvia – biologie, titular, grad I, vechime 19 ani
  • CHELARU Mihaela – educație tehnologică, suplinitor, grad I, vechime 24 ani

RESURSE  UMANE  –  PERSONAL  DIDACTIC
STRUCTURA ȘCOALA PRIMARĂ VADU
2019 – 2020

ÎNVĂȚĂTORI

  • Clasa Pregătitoare – ENACHE NELA, titular,  grad definitivat, vechime 3 ani
  • Clasa I – ENACHE NELA, titular,  grad definitivat, vechime 3 ani
  • Clasa a II-a – ENACHE NELA, titular,  grad definitivat, vechime 3 ani
  • Clasa a III-a – GHEORGHE ROZALIA, gradul I, Plata cu ora, vechime 47 ani
  • Clasa a IV-a– GHEORGHE ROZALIA, gradul I, Plata cu ora, vechime 47 ani

RESURSE  UMANE  –  PERSONAL  DIDACTIC
GRĂDINIȚA CU  PROGRAM  NORMAL  NR.1 CORBU
2019 – 2020

  • Grupa mică – BARNĂ MIHAELA, grad didactic I, vechime 24 ani
  • Grupa mijlocie – GRECU IULIA, grad didactic II, vechime 11 ani
  • Grupa mare  – RĂU SIMONA, grad didactic debutant, vechime 6 ani
  • Grupa mare  – NAUMENCU GEORGETA GABRIELA, grad didactic I, vechime 16 ani

RESURSE  UMANE  –  PERSONAL  DIDACTIC
GRĂDINIȚA CU  PROGRAM  NORMAL  NR.2 CORBU
2019 – 2020

  • Grupa mică-mijlocie – CHELARU MIHAELA, grad didactic I, vechime 24 ani
  • Grupa mare – TEODORESCU FLORICA, grad didactic I, vechime 40 ani